De Haas, Noordzij en Wijngaarden geselecteerd voor EYOF

BEEKBERGEN - Wesley de Haas, Bradley Noordzij en Jaro van Wijngaarden zijn geselecteerd om Nederland te vertegenwoordigen tijdens de Eyof in Gyor Hongarije. 

Het EYOF-team zal op 1 juli aanstaande deelnemen aan een internationale wedstrijd in Malmedy (BEL) tegen de landen België en Zweden. Dit ter voorbereiding op de teamwedstrijd in Gyor.

Jaro van Wijngaarden won in Ahoy de Nederlandse titel, maar ook Jermain van Grunberg won deze titel. Opvallend is dus dat hij niet in het team zit. Dat komt omdat Jermain nog herstellende is van een polsblessure na overbelasting van het afgelopen seizoen.

De veertiende editie van het EYOF wordt van 23 tot en met 29 juli 2017 gehouden in Györ. Zo'n 2.400 sporters uit vijftig Europese landen zullen naar de Hongaarse stad afreizen, waar ze in tien verschillende takken van sport strijden om de medailles. Nederland is vertegenwoordigd bij atletiek, handbal, judo, kanovaren, turnen, volleybal en zwemmen.

Comments are closed.