Nederlands herenteam 21e bij EYOF teamfinale

Gyor - Rusland pakt tijdens de teamfinale van de heren bij het EYOF in Hongarije de teamtitel, gevolgd door Groot-Brittannië en Zwitserland. Wesley de Haas, Jaro van Wijngaarden en Bradley Noordzij vormden team Nederland en eindigden als 21e.

Individueel kwam Bradley Noordzij tot een 47ee plaats met 71,600 punten. Wesley de Haas eindigde als 52e met 70,450 en Jaro van Wijngaarden turnde in verband met een blessure niet alle toestellen.  De Brit Jamie Lewis plaatst zich als eerste voor de meerkampfinale met een score van 80,450.

Wesley de Haas wist zich met twee sprongen net niet te plaatsen voor de sprongfinale. Hij werd tiende met 12,950 en staat hiermee tweede reserve voor de toestelfinale.

Morgen is het de beurt aan de dames. Sanna Veerman, Juliette Pijnacker en Astrid de Zeeuw komen dan in actie voor Nederland.

Comments are closed.