Procedure voor WK turnen bekend

BEEKBERGEN - De Koninklijke Nederlandse Gymnastiek Unie(KNGU) heeft de procedures voor het WK turnen in Montreal gepubliceerd. De kampioenschappen worden gehouden tussen 2 en 8 oktober. Voor zowel de dames als de heren staan er verschillende kwalificatiemomenten op de agenda.

De Nederlandse heren turnen hun kwalificaties op 19 augustus, 26 augustus en 9 september. De dames turnen hun kwalificaties op 1 en 9 september. Aansluitend op de wedstrijd van 9 september vindt er op 10 september nog een ‘toestelfinalewedstrijd’ plaats. Op maandag 5 september maakt bondscoach Bram van Bokhoven bekend welke heren in de WK selectie zitten. Op maandag 11 september zal bondscoach Gerben Wiersma de damesselectie bekendmaken.

De volledige procedure is te vinden op de website van de KNGU.

Comments are closed.