Schmidt vierde tijdens vloerfinale Challenge Cup in Varna

Varna - Casimir Schmidt en Bram Verhofstad zijn vandaag tijdens de Challenge Cup in Varna als vierde en achtste geëindigd op het onderdeel vloer. Frank Rijken en Epke Zonderland zien we nog terug in de brugfinale. 

Bram Verhofstad turnde als tweede in de vloerfinale. Hij moet een val incasseren bij zijn derde serie drieënhalve schroef naar punch strekhalf. Hij eindigt hierdoor als achtste met een score van 12.55 punten, maar laat zijn potentie op dit toestel wederom zien.

Casimir Schmidt turnt als vierde een goede oefening. Hij lijkt met met punch dubbelhoek voorover de grond te raken, maar scoort nog een zeer degelijke 13,950, doordat de rest van de oefening super strak geturnd wordt. Wel mist hij een combinatie, waardoor zijn D score iets lager ligt dan verwacht. Hij eindigt als vierde.

Comments are closed.