Twee finaleplaatsen voor de Nederlandse heren in Osijek

OSIJEK - Tijdens de wereldbekerwedstrijd in het Kroatische Osijek hebben de Nederlandse heren twee finaleplaatsen weten te bemachtigen. Verhofstad zien we vandaag terug in de vloerfinale, waarvoor hij zich als tweede wist te kwalificeren. Deurloo komt morgen in actie in de rekfinale, waarvoor hij zich met een score van 14,050 punten als derde plaatste.

Verhofstad was de eerste die een finaleplaats op vloer binnen sleepte. Hij wist zich op de eerste kwalificatiedag op dit toestel als tweede te plaatsen. De Vries en Deurloo maakte wat fouten op voltige en missen daardoor de finale. Rijken maakte deze wedstrijd een comeback en turnde een prima brug oefening op brug.  Op de tweede kwalificatiedag weet Deurloo nog een finaleplek op rekstok binnen te slepen. Hij kwalificeert zich als derde voor deze finale.

 

Comments are closed.