WK El Zeiny verloopt niet zoals gehoopt

MONTREAL - De kwalificatiewedstrijd van het WK Turnen in het Canadese Montreal verloopt voor Sherine El Zeiny van Sv Pax Haarlemmermeer niet zoals gehoopt. Zij vertegenwoordigt Egypte op het Wereldkampioenschap en kwam in de kwalificatie tot een puntentotaal van 47.998 punten. Dit kwam mede door een blessure die zij deze wedstrijd opliep.

El Zeiny opende sterk op vloer, maar moest op dit toestel een val incasseren en scoorde 11.466 punten. Ze wist zich goed te herpakken voor sprong, waar ze 13.433 punten bij elkaar weet te turnen. Op brug gaat het mis, in de afsprong kwam de drievoudig Afrikaans kampioene niet lekker neer waardoor ze haar knie blesseerde. Dit is de knie waar El Zeiny eerder al last van heeft gehad. Ondanks de mindere landing kreeg zij 13.533 punten voor haar brugoefening. De pijn in haar knie bleef echter aanhouden en dit belemmerde El Zeiny dan ook om een goede balkoefening neer te zetten. "Ik had erg veel pijn tijdens mijn balkoefening," vertelt El Zeiny. "Ik ben twee keer gevallen doordat ik een steek in mijn knie voelde..". Dat de gymnaste van sv Pax Haarlemmer zichzelf door haar balkoefening heeft geworsteld is te zien aan de score van 9.556 punten. De knie wordt zo snel mogelijk onderzocht; "Ik hoop dat het niets ernstigs is," aldus El Zeiny.

 

Comments are closed.