Zeven turnsters geselecteerd voor de EYOF trajectselectie

BEEKBERGEN - Zeven turnsters zijn na de twee kwalificatiemomenten geselecteerd voor de trajectselectie voor de EYOF in Hongarije. Het IAG Sport Event in Den Bosch was afgelopen donderdag het laatste moment.

Sanna Veerman van TurnZ Amsterdam won hier de titel, zij is dan ook geselecteerd voor de selectie. Samen met teamgenoten Tanishaley Neto, Juliette Pijnacker en Laura de Witt. Daarnaast zijn ook Sara van Disseldorp en Astrid de Zeeuw van TON Almelo geselecteerd. Van Pax Hoofddorp zal Bogusia Rossen mee gaan in het traject.

De Flanders International Team Challenge en de NK in Ahoy zijn twee wedstrijden die op de route liggen naar de EYOF. Hierna zal het definitieve team bekend worden gemaakt. Drie turnsters zullen Nederland vertegenwoordigen in Hongarije op de EYOF.

 

Comments are closed.